Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98221312

    törölt tag

    válasz gt4r4 #155994 üzenetére

    Szerintem X4000 körül érdemes nézelődni..
    Használtan 130-150 ködül lehet kifogni.. ;)

    (#155990) rayoliviero

    Meg kellene hallgatnod, ha van rá lehetőséged, mindenkinek mások az igényei, személy szerint nekem az a kategóriájú szett kevés volt..

    [ Szerkesztve ]

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz gt4r4 #155994 üzenetére

    Nem hallottam az X szériát még, de a régiebbi szériából párat már végigjártam :) PMA-255-AVR3805-3808-4308-4520 vonal volt eddig.

    Ha az árbeli pozicionálás alapján próbáljuk belőni, akkor így néz ki:

    4520: 2000 GBP
    X5200w: 1700 GBP
    X7200w 2400 GBP
    X6200w 1800 GBP

    Vagyis valahol a 6-7xxx széria környékére volt a 4520 belőve. Bármilyen termék meghibásodhat, azonban itt két ellentétes dologról beszélünk, mert nyilván minél öregebb egy eszköz, annál nagyobb valószínűséggel romolhat el, azonban az (újkorában) olcsóbb erősítő silányabb minőségű alkatrészekből állhat, ami hajlamosabb lehet meghibásodásra, mint egy magasabb minőségű, de öregebb.
    Én nem félek a pár extra év kortól, sokkal többet nyerek a hangminőségen, mint amennyit bukhatok egy esetleges szervizen. Mint korábban írtam, a 4520 most 200e HUF alatt elérhető, holott 750 volt újonnan. Elég alacsony az esélye annak, hogy olyan mértékű hibát produkálna, ami akár csak az árkülönbözet felét is elérheti, hangban pedig nem hallottam arról, hogy kiugróan jobb lenne az X széria. Inkább csak modern funkciókban tud többet.

    Távban azért nem kapsz már olyan fancyt, mert a vásárlói igények nem ezt diktálják. A legtöbbször már a tv távjával hangosítom-halkítom a filmet, nem az erősítőjével, mert az ARC miatt vezérli. Vagy ha épp máshol vagyok, és nincs kéznél a táv, akkor a telefonos app-pal. Gyakorlatilag nincs rá igény, így nyilván olcsósított rajta a gyártó.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák