Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz powerup2 #153729 üzenetére

    Mammut-ban érdemes rápróbálni a Cinema Pink-re. Cimbivel 2x néztük meg a Dunkirk-öt, direkt hangra menve: IMAX az Arénában és aztán a relatív frissen nyitott Pink-ben.

    Hát ordít a különbség.

    Az egy dolog, hogy Nolan tipikusan filmre dolgozik és homály néha a cucc, annyira igénytelen optikákat is használnak (mondom ezt úgy, hogy zseni, imádom amit alkot), de az IMAX verzió és a Pink között látványban is volt némi különbség a Pink javára.

    Hangban megint nagyon más a kettő. A Pink vékony alul, viszont rendben vannak a közepek és a magasak, az IMAX meg dörög mint az állat, a közép néha fülsértő, a magas meg mintha aluláteresztő szűrőn jönne a cucc, úgy igazán sehol.

    Amikor meg körbemegy 1-1 3D hatást mutató logó és éreznem kéne, hogy most engem körbejárt egy hang, igazából csak annyi marad belőle, hogy egyik oldalról a másikra elhúzott valami a vászon síkjában.

    Ez meg így elég sovány.

    Pink jobb egy téren, de ez saját meglátásom. Nem tudom, hány milliós és milyen cuccuk van, komoly vagy sem, de jobban be van állítva. Aztán várjuk ki a végét, milyen lesz 5 év múlva..

    Mindenesetre aki nem mély-mániás, elég csak szolídabb dörgés is, cserébe szebb középmagasat kap, annak érdemes benéznie.

    Amúgy csajossal most jöttünk meg Campona CC-ből a Vihar Előtt-ről. Lapos hang, kéken világító lépcső (folyosó-középen ültem), végül mindkettőn túltettem magam, hogy zavar, de kellett némi idő.

    Szerintem le fogunk szokni a moziba járásról.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák