Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Nemir Ombe #127880 üzenetére

    Erről beszéltem, mindenki el tudja helyezni (legalábbis itt) ezeket a saját koordináta rendszerében. :K

    Ez van. Ha még ez sem lenne, akkor még kevesebb infó lenne a termékekről.

    Így is azt szoktuk javasolni mindenkinek, hogy hallgassa meg a megvásárolni kívánt terméket akár magánszemélynél, akár kereskedőnél, mert mindenkinek más az ízlése.

    Én szoktam javasolni azt is, hogy tapasztalatszerzés céljából menjenek el az érdeklődők máshoz hallgatózni. Elég sokan agyunk itt ahhoz, hogy akadjon mindig pár ember, akinél van éppen alkalom, idő, lehetőség bandázni, beszélgetni, hallgatózni.

    Én is szoktam itt ajánlgatni néha a hallgatózást nálam, amikor pl. lelép a család és egyedül vagyok otthon, de ismerősökön kívül elvétve akadt 1-2 jelentkező az ingyenes lehetőségre. (OK, nekem nem házimozi rendszerem van otthon, csak sztereó, de ettől most szerintem eltekinthetünk. :B )

    Furcsa számomra ez a passzivitás, mert én amikor tehettem, akkor mentem hallgatózni és igyekszem megragadni a lehetőségeket ahol újabb hangokat, tapasztalatokat gyűjthetek és az itteniek közül is jó páran fogadtak vendégül és ismerhettem meg a rendszerüket, amiért hálás is vagyok nekik. :R

    2010 óta hifizek csak intenzíven, és sehol sem lennék a tapasztalatok nélkül.

    Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

Új hozzászólás Aktív témák