Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz embe #50880 üzenetére

    '99 márciusában az Autóhifinél kezdtem újságírói pályafutásomat, a lap megszűnése után a sztereóba is írtam a Digitális Házimozi (és még néhány másik) mellett.
    Amit írtál, az tény, leginkább az olcsó kategóriában, de feljebb is előfordul. Jó példa a sal (direkt kisbetűkkel), de lehetne sorolni a többi nevet. Nem kicsit lepődtem meg a berlini IFA egyik pavilonjában, amelyben túlnyomórészt kínai gyártók kínálták a portékájukat. Láttam olyan hangszórókat, amiket csak a hiányzó felirat különböztetett meg a nagy, meves autóhifi gyártók termékeitől. Az egyiket testközelből ismertem, olyan volt az autómban Rockford Fosgate logóval. Szerencsére jó pénzért el tudtam adni, Focal Utopia került a helyére.
    Visszatérve a kábelekre, elenyészően kevés cég állít elő saját gyárában, valamivel többen terveznek és gyártatnak, a piacon kaphatók többsége OEM-től vásárol, a legalja, mint az említett hárombetűs, a fellelhető legolcsóbbakat szedi össze. Mivel van rá kereslet, igény, túlzottan elítélni sem lehet.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák