Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fero02

    veterán

    válasz tzsolesz #13247 üzenetére

    Ilyen az enyém is. ;)

    nari1982: 2. napja van nálam, nincs is jó hangfalam, ezért nem tudok véleményt alkotni még.

    Előző gazda így jellemezte:

    Nos ,akkor annyit tudok róla mondani , hogy volt már egy néhány erősítőm a legutóbb egy Marantz SR 7400-as volt aminek legendásan jó zeneisége van azért, na most annál lényegesen jobb sztereója van ennek, jó mondjuk az házimozi erősítő nem szabad hasonlítani.
    De volt már Technics SU-A600 SU-V470,SU-V670esem sztereók , azok elbújhatnak e mellet elég szépen , szar STK-s fosok, hiába a kurva jó minőség PXS nagy kondik meg a OFC trafó meg minden szarság.
    Mikor megvettem ezt 19-re húztam lapot én is , de mondom fiatal, dán, toroid trafós, tranzisztoros, meg minőséginek néz ki , mondom rossz nem lehet.

    Mikor bekötöttem nagyon pozitívan csalódtam benne, rosszabbra számítottam (főleg a 300ezer ft-os Marantz után) ,mind hangminőségbe mind teljesítménybe.

    Akitől vettem és én is érdeklődtem , ahogy te most, ő azt mondta hogy a hangja leginkább a Harman Kardon HK620-asra hasonlít.
    AVX fórumon pedig a Cambridge Audiohoz hasonlítják leginkább.

    Polchangfalhoz nagyon ajánlom minőségi kábellel ,az előző tulaj ajánlotta.

    A mély szerintem bőven elég, mondjuk az én hangfalaimba 25cm-s mély van, de még van loudness is , ha nem volna elég ,de az úgy már nagyon sok.
    A közép az kitűnő, ennél jobb közepet nem hallottam még.
    A magas az átlagos , de szerintem a Marantznak az jobb volt., de elég jónak mondható az is.

    Nem melegszik szét, még ha sokat hallgatom magas hangerőn akkor sem, A Marantznak forró volt a teteje eléggé ha sokat halgattam nagy hangerőn , igaz az 105watt csatornánként, de Technicsek is nagyon nagyon melegedtek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák