Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz parandroid #33 üzenetére

    most még nem foglalkoztat, de tudom magamról, ha valakivel mondjuk 1-2 évet eltöltök, akkor előbb utóbb ugyis kibukik belőlem a kérdés, elgalábbis tut nem vagyok oylan aki még 5-10 év után sem teljesen biztos abban hogy mi is van...egzisztencia meg, hát...én már szeretném teremtgetni, most ott tartok hogy ha 5 helyett 6 év is lesz suli de valami melót kéne találni mellé, nálam pont az a korszak van hgy kezdek agyilag is felnőni ezekhez a dolgokhoz és szeretnék ott tartani már hogy én is iylen szempontból hasznát látom anak amit eddig letettem az asztalra
    főképp azért zavar a dolog mert bár egyidősek vagyunk, bnőm msot fejezte be sulit, nekem még 2 év, és azért előbb utóbb nem lenne rossz egy közös albérlet vagy ilyesfajta dolgok és ahhoz meg szeretném már magam előteremteni a pénzt, szóval szeptembertől amint van órarend valami melókajtatás aztán kitudja, ha akd meló akkor ilyen magasztosabb célokra is félre lehet tenni ;) legalábbis én utálnám ha a dolog, ha már mindketten szeretnénk, hosszú éveket ilyenen csúszna mint pénz

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák