Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz pweisz #26 üzenetére

    Nekem még semmim sincsen meg. Netet feladom, körbejárok egy-két nagyobb boltot, aztan ugyis az marad, hogy magamnak kell barkácsolnom. Az csak a gáz, hogy nem tom milyen legyen a talpazat. A hangszórók saccra, kerekítve, max 5 kilók, és amikor kihuzatom őket amikor DVD-t nézek, nagyon tudnak rezegni. Eddig a falon álltak egy Vogels falra szerelhető tartón, de ezt most elbukik. Azt kellene valahogyan megtudnom, hogy milyen legyen a talapazat, hogy ne döljön fel, ám mégis esztétikus legyen. Aztan szintén nem tudom milyen legyen a fej, mert ugye azt akarom, hogy magas legyen az állvány, és tudjam dönteni a hangszórókat, szal marad a csuklos, de azt meg most hirtelen nem tudom hogyan oldom meg. Azon is járt az eszem, hogy megmaradnak ezek a Vogels tartók, csak ráhegesztem őket egy-egy rúdra. De mondjuk azt sem tudom, hogy a hangszóróállvány az lehet üreges, vagy tömörnek kell lennie. Ezekkel az infokkal ha esetleg rendelkezel, meg tudnád osztani velem?

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák