Aktív témák

  • HalasKYO

    aktív tag

    Öszinte leszek , igaz különcködni szeretnék.
    A kölünködés lényege, hogy tényleg kezdő vagyok és mivel más oldalakon probáltam a :'' nem különcködök hanem beirok a fórumokba stilust.'' nem jött be a gond az hogy mint olvasom néha hogy a ''profibb'' kollégák gyakran irnak be nagyon helyesen és elindul egy pont a kellemesnél picivel hoszabbra nyúló vita , amiből sajnálatos módon következik az hogy :elsiklanak a totyikinditó felett és elindul az a kerülö amit nehéz megállitani. ezért akartam itt inditani, mivel itt vagyok egy ideje és talán a legszimpibb.Mindegy várok pár napot mire a pro kollégák ideérnek.És ha ugy van akkor ugyis a törlés lesz a sorsa a totyiknak ha nem akor ez van.
    A gondom az: hogy a forumban nincs átláthatóság: elindul hangfalat akarok építeni. mindenbe belekapnak és ennek azaz eredménye, hogy nem magyarázzák el azt ami a kérdés .Ezért teszek fel én kérdést és igy az olvasó számára (ha megéri az ez a fórum)akkor kereshetővé válik. De ha nem igy gondoljátok, tegyetek belátásatok szerint :
    csukjátok ba a szemeteket, (vagy ne ) és nyomjátok meg a DEL feliratú billentyűt.

    Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

Aktív témák