Új hozzászólás Aktív témák

  • BearMemo3

    újonc

    Sziasztok, egy elég érdekes problémával fordulnék felétek, Egy Hama URage SoundZ 800 7.1 típusú fejhallgató, ami alig 3 hónapos, (Garanciával 2 baj van 1 a doboza kuka, 2 amiben benne maradt a mikrofon :C ) a tegnapi nap, szokásos használat mellet, gaming, videó/filmnézés... videó nézés közben, csak hirtelen, lentebb vette magától a hangerőt, NAGYON halkra, nem a windows hang, a füles hangerőszabályozója állandón volt amióta használom, ritkán tekergettem, és csak így puff minimális a hangerő, hiába tekertem maxra, nagyon kicsit vette csak fel.
    Amiket megtettem:
    - Újra csatlakozatás
    - Gép újraindítása
    - Driver újra feltevése
    - Eszkösz leválasztás, majd gép újra indítás, driver újra telepítés, gép leállítás, csatlakoztatás, gép indítás
    - Vezeték törés keresése (sikertelen(hozzáteszem nem is tudnám mitől, mivel fixálva van csak csúszni tud a kábel egy lyukban vezetve, meg hogy éppen videónézés közben, meg sem mozdult a kábel))
    - Megnéztem a chipset forrasztásait a füles vezérlőjén, de semmi probléma nem volt vele.

    Ha bárki találkozott ilyen problémával ezzel a fülessel vagy másikkal, vagy tudna megoldást, kérném szíves segítségét. :D

Új hozzászólás Aktív témák