Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz crok #7678 üzenetére

    Igen a problémák itt kezdődnek.

    566231 port.. mert én meg ezen szakadtam..
    Igazad van, elírtam, de ember vagyok. így jobb 56623?
    Vagy ez 51373 De köszi, hogy felhívtad a figyelmem hogy 1 számmal többet írtam. :D

    WEP-et vagy valami ultratörhető, rainbow tábla kompatibilis wifi pass-t használsz aztán valaki egy Kali-val MitM-el szivat vagy ezt hogy kell érteni? : D

    Mint írtam, unifi hálózaton nincs wifi. Tehát hogy jön ide a WEP és a Wifi? Na mindegy ...
    Ha arra gondolsz hogy Egy asus N18u beállított WPA2 aes 60 karakter hosszú jelszó ami hetente 1x jó ha be van kapcsolva, kb 5 percre akkor értem. Így viszont nem. Szóval nem wifin történik az egész.

    Ha van ilyen, már mentett Wireshark pcap ami tartalmazza a csalafintaságot és amit megnézhetek akkor megnézném.

    Ez a reakció már szimpatikusabb nekem. De sajna nincs. :D Mármint olyan amiben érdemleges használható infó van. Ha sikerül akkor majd küldöm.

    Doky586
    Ez a módszer már a múlt évezredben is ismert volt "Http tunnel" néven.
    Mi ennek a módja hogy megtaláljam erre a megoldást, illetve hogy egyáltalán ez van a dolgok mögött. Hol kell megnéznem, a Windows Proxy beállításokban ilyen nincs. Hol nézzem még meg?

    bambano
    ha cloudosra installált unifid van, akkor az nem csinál ilyet?
    Nos 1-2 alakalommal néztem meg mi történik, akkor nem volt ez tapasztalható. Miközben én mobil internet keresztül figyeltem. ( De akkor nem volt csatlakoztatva a hálózathoz 1 számítógép se.

Új hozzászólás Aktív témák