Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    válasz bugizozi #2829 üzenetére

    Evvel a hozzászólásommal kezdődött minden.
    Mindent megpróbáltam, visszatelepítettem az Avast-ot, továbbra is üres ip cím és alhálózat, letelepítettem Safe Mode-ban a külön erre való Uninstaller-rel, semmi változás, de a fõ gond az volt szerintem, hogy a Sygate tûzfalnak nem volt ikonja a jobb alsó sarokban annak ellenére, hogy eddig mindig ott volt, mert Autostart with windows-os program. Na, letelepítettem azt is, újraindítás, semmi változás, még mindig üres ip cím, stb. Repair-nál TCP/IP hiba. Megpróbáltam a két netsh parancsot (NETSH INT IP RESET, NETSH WINSOCK RESET), újraindítás, semmi változás, hálózati kapcsolat varázsló, újraindítás, semmi változás, továbbra sem jöttek vissza az ip számok.. Szóval letettem a régi windows-ról. És ekkor jött a legnagyobb meglepetés, ami most van... Limited or No Connectivity...

    Nem ugyanavval raktam vissza egyébként. Annak idején a Ghost 12-vel készült a mentés, most pedig a Ghost 15-el raktam vissza, mert sokkal gyorsabban működik.

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák