Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashrider86

    tag

    válasz kraftxld #1966 üzenetére

    Hello ! Ezt is megbírod csinálni?....Kihívtam egy szerelőt,és 2 perc után ment is haza...Szóval csak olyan komoly :D Elmeséltem neki,hogy mit kéne megcsinálni,és mondta,hogy ilyen embert nem fogok találni :( A szitu:

    Nálunk a cégnél lett írva egy progi. Aminek a neve Loginvoice DE
    Amit én leveszek ebből,hogy bent van az irodába 2 server. Amiken gondolom a sql megy. Kint az eladótérbe van 3 gép amiből 2 megy. 1 Pedig nem,mert újra raktam,de nem megy rajta a progi. Valami olyan hibát ír ki,hogy nem bír az adatbázishoz kapcsolódni.Ez lenne az első feladat beállítani. A második feladat,hogy amikor végzünk egy számlával,akkor iszonyat lassan tölti fel a szerverbe. Meg egy ilyen szép zöld csík közbe egy Sql homokóra mozog,és tölt. Szóval gyorsítani kéne rajta. A szerelő azt mondta,hogy a hálózat gyors,valami a szerverrel van.A harmadik megoldandó gond a legfontosabb,még pedig az,hogy egyszerre bírjunk számlát menteni. Mert ha mondjuk az első gépen befejezi a számlát,akkor én nem bírok addig menteni amíg ő be nem fejezi a mentést. Szóval a kérdés,hogy ezeket megbírnád csinálni? Állítólag ez program specifikus,és azt mondta a szerelő,hogy ezt csak az tudja akik megírták. De nekik már 2 hete könyörgők,szóval hagyjuk,inkább fizetek de legyen jó !
    Mellékelem a hiba üziket.

Új hozzászólás Aktív témák