Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    aktív tag

    válasz aelod #90509 üzenetére

    Hát honnan? Ha a genetikai maximumom 169 cm-hez MAXIMUM(ahogy Lénárd esetében), 69-70 kg(amit sose fogok elérni), akkor honnan induljak? Ember, gondolkozz már. Lehet több út, "betömegelsz" és diéta, aminek a vége nagyfokú izomvesztés a vége, vagy alapból kis tzs-ról indulsz, és óvatosan növeled az izomtömeged, nem a zsírt. Ha tartom azt a tzs-t, amit láttál, akkor sem leszek 70 kiló soha. Nem érted, vagy én vagyok hülye? :F

    (#90513) Tenken: hagyjad, majd meggyőzi az élet. :) Véletlen egybeesés: egyik héten diéta alatt jobban ment az edzés, és éppen akkor vettem volna bcaa-t, akkor annak a számlájára írjam? :U ;]

    (#90508) Ijk Atyám, lemenjek pamutba? :U Épp ezt magyarázom kézzel lábbal. Ha még pucolnék, alá mentem volna. Ha Te akarnál nagyon alacsony tzs-t, akkor nem lennél több 80 kilónál. Akkor miről beszélünk? Azt is nézd már baszod, ki milyen magas. Lehet Neked a csontod is erősebb.

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák