Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ijk #89870 üzenetére

    +wood.

    Ez a része engem nem érdekelt. Én full ekto csávó vagyok, szóval kínszenvedés lábra tömeget hozni (értsd néz meg egy etióp hosszútávfutót, na én onnan jövök igaz pár éve). Lehet hogy akinek eleve van egy relative vastag lába rugózhat 6-8-12 ismétlésekkel nagyobb súllyal heti 1x.
    Nekem heti 1x van időm erre (lábat edzeni), és évekig toltam ebbe a kisebb ismétlés tartományban, alig fejlődtem külsőre. Lehet már 2x testsúllyal guggolok lábtolózok ezek f*szom, felroban a fejem, stb de semmi eredménye nem volt. Vagyis igen, sokkal jobban fájt, az izületeket is jobban éreztem és oké erősebb lettem biztos, de alig látszott. :)

    Amióta pár hónapja áttértem erre a 15-20 közötti ismétlésre (ha valamiből megy 4-5x20 pl akkor emelek, és 15től felfele megint a nagyobb súllyal) sokkal látványosabb a fejlődés külsőre is. Jobban nő a méret stb. :)
    Az meg hogy nem akkora súllyal dolgozok, hanem csak mondjuk 75-80%-ával annak amiből menne 10-12, hát ki érdekel.

    Márészt nekem is jobban elfárad így az izom és látom az eredményét is.

    Szóval korrigálok, nálam ez jobban működik. :R
    Akinek van lába, annak lehet elég ránézni is a tárcsákra. ;]

    Ráadásul szerintem ha valaki bemelegít és onnan szépen megy felfelé sok szériával de kis ismétléssel, mire odajutna hogy érdemi munkát végezzen, már el is lőtte a puskaport. Tol bele 2-4-et és azt hiszi elvégezte amit kell. :D
    (Jó nem akarok viccelni ezzel, igen tudom ez is lehet egy út. Kinek mi. :R Ahogy zola írta egész más a volumen, nekem a nagy jobban bejön.)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák