Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz kolosanyi #77553 üzenetére

    Jah, jah, elég egyéni. Én is onnan tudom jól, hogy pulzusmérőt használok ilyenkor.
    Mellem? nem tudom. Kihúzom magam, helyes testtartás, dimbes-dombos helyen lakom, így amikor lefelé megyek, akkor eléggé meg kell nyomni, hogy 135-145 tartományba legyek. Egy óra alatt 6 km-t szoktam lenyomni, gyorsan megyek, mozog a karom, az húzza a hátat, mellet. Nagyokat lépek, az is szépen átdolgozza az egész lábat. Gyaloglás után tök jó érzés van bennem, az a jól eső fáradtság. Bicikli után el vagyok laposodva, és nem jóleső fáradtságérzet van. Lehet kéne egy pedálszíj tény, de akkor is csak ülök rajta, nulla felsőtest mozgás, nekem nem jó. Egyébként van olyan kollégám, aki egész évben biciklivel jár be, túrázik is, 3-4 ezret teker egy évben, és csak nő a bele.

    Zola:
    Nem hiszem, hogy állóképesség gondok lennének, 25-30 síkon átlagtempó, nem szeretek lasssan menni, és dombos helyen lakom. Heti 3-4x 1 óra intenzív súlyzós edzést bírom, mellette 3x1 óra gyaloglás 6km/h-val

    Nekem ez a véleményem a bringázásról. Lehet vele fogyni kíválóan, csak visz mindent, izmot, zsírt.

    [ Szerkesztve ]

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Új hozzászólás Aktív témák