Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Zola007 #58090 üzenetére

    How Many Carbs Do I Need to Spare Protein Loss?

    Early research into the topic of starvation and low-carbohydrate dieting found that as few as 15 grams of carbohydrates per day can limit nitrogen loss in the body. And raising carbohydrate intake to 50 grams per day severely limits the need for the body to use amino acids for gluoconeogenesis (which is why I suggested setting daily carbs on the low-carb days of The Ultimate Diet 2.0 at 50 grams).

    This occurs via at least two mechanisms:

    The increased carb intake maintains blood glucose and insulin at a higher level (inhibiting cortisol release).
    The carbohydrate provides glucose for the brain, limiting the need to break down body protein.

    Basically, in the context of dieting, dieters can either jack up dietary protein to cover the increased carbohydrate requirements of dieting or simply eat slightly more carbohydrates to provide them directly. Both have the same end-result. 15-50 grams per day limits the body’s need to break down protein and will allow protein requirements to be set lower than a diet providing essentially zero carbohydrates per day.

    bodyrecomposition.com

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Shadowbull

    addikt

    válasz Zola007 #58090 üzenetére

    1. Az hogy neked nem illik bele a napirendedbe, az nem a modszer hibaja :N
    2. Nem hiszem hogy az extrem alacsony testzsir energiaado kepessege relevans lenne. Kiefer azt mondja hogy a modszerrel szerinte konnyen 10% kornyekere lehet lemenni, es azt tartani. En aktualisan 13% korul vagyok, de voltam 20% felett is.
    Kiefer iagazbol azt mondja, hogy a reggelit hagyjuk ki, de ebedet mar lehet enni, tehat feherje+zsirbevitel az van deltol. En altalaban reggel megiszok egy feherjet, ebedre meg eszek valami hust meg zoldseget, delutan meg olajos magvakat, ez siman van kabe ezer kaloria edzesig.

    3. Semmi. Betoltesz ha akarsz vagy nem toltesz be. Nem borul fel a vilag ha neha borul a musor. En mult heten egyaltalan nem tartottam a kajalast es nem is edzettem. Ma reggel meg elkezdtem megint.

    4. Kiefer azt mondja hogy a CH betoltes gyors ch-bol menjen, mert a cel a minel nagyobb inzulincsucs. Szemet kaja kell, pizza, keksz, feher kenyer, csoki, fagyi, minden ami jo :) Hogy ez megterheli a szervezetet az nyilvanvalo, ezt tudtuk magunktol is. nade a testepites onmagaban megterhelo a szervezetnek, a napi 6x kajalas is, meg a napi egy kilo csirke is, es akkor meg a koxrol nem is beszeltunk. A koltseg-haszon arany ami lenyeges.

    5. Ez nem teljesen vilagos, de nyilvan azert mert hulye vagyok hozza. Annyit tudok hogy a szervezet nem csak a majban hanem az izmokban is tarol glikogent, meghozza eleg sokat, amennyire en tudom az nem merul le csak ugy, tobb napi ch megvonas es edzes kell hozza. Hogy pontosan mi tortenik akkor ha 6 es 12:30 kozott nem eszek semmit ugy, hogy elozo este koppra toltottem a glikogenraktarakat azt nem tudom, de csodalkoznek ha ennyitol kimerulne.

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák