Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Ijk #52069 üzenetére

    Ez igaz, nekem az erő kicsit mindig jobban számított mint az, hogy mennyi a testzsírszázalékom.Ha diétázni kezdtem, akkor egyrészt morcos lettem mint Bud Spencer, másrészt érzékenyen érintett, hogy fel kell vmennyit áldoznom az erőmből, szóval maradt az arany középút.
    Egyébként pont most beszéltem vmelyik nap az edzőpartneremmel, hogy melyikünknek milyen élményei vannak a felfújtakkal, akik bár nagynak hatnak, de amikor súlyt ragadnak, akkor csak lesünk, hogy mi azokkal melegítünk.
    1995-ben edzettem együtt egy sráccal, a nevét már nem tudom, aki állítása szerint indult ob-n, isten tudja hányadik helyet csípte meg.
    Én akkor 100 kiló körül szériáztam fekve, ő meg felrakta 150-re, nyomkodott vele, aztán mondta gyere, próbáld meg, mondom ki van zárva.Azt mondta no para, majd figyel, na akkor azt éreztem, hogy az a súly a fekpadba passzíroz, persze segített és úgy kiment, de az még nem az én glóriám volt. Azóta már mosolyogva emlékszem erre a történetre, szóval amíg nem vagy mögötte egy súlynak, addig valóban elérhetetlennek tűnik és gyárthatunk hozzá teóriákat, hogy ezt naturálban nem, etc, etc.
    Megfelelő genetikával sok mindent lehet, még naturálban is, és most itt ne a 120 kilós+-os cirkuszi látványosságokra gondoljunk.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák