Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    félisten

    válasz szőröscica #185377 üzenetére

    3 napra 7 kaját csinálok. Meg van most napi egy protein snack

    1 kg csirkecomb filé, répa, 450 gramm (ennyire nem komoly ha 480 akkor nem mindig dobom ki ;] ) krumpli. Ez 5 adag hús 3 adag köret. Mellérakok egy fóliába csomagolt céklát. Sütőzacskóban 1 óra. Párolok még cukkinit.

    Csinálok 150 gramm rizst 180 gramm fagyasztott zöldség, 100 gramm spenót. Ez a hússal két adag edzés utáni kaja.

    Sütöm azt a lepényt amiről már volt szó (100 gramm sajt, 250 gramm krémesebb tégelyes túró - aldiban van speisequark full light és 3 tojás). Ebbe csinálok egy "krémet" csicseriborsó, joghurt, tonhal. Ehhez uborka, paradicsom, paprika.

    Ez három napra. Kb 2 óra megcsinálni, de effektív meló fél óra se.



    Jobb képeket most nem találok hirtelen. Meg itt pont próbáltam variálni mikor egyem melyiket. De általában 10 órakor a legalsó (minimál ch). Edzés előtt a krumpli (itt mondjuk édesburgonya van az is előfordul) Edzés után meg a rizs (ott mondjuk pont edzés előtt ettem)

    A protein snack meg joghurt (korábban már írtam ezt is horváto-ban van egy aránylag magas fehérje tartalmú, de itthon mondjuk skyrt veszek) bele fehérje, áfonya, étcsoki reszelék, granola.

    Abszolút nem igénylem a változatosságot kajában. Vagy amit igen annyival eszek is félre.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák