Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • perempe

    addikt

    válasz TomDeNemm #183650 üzenetére

    Nekem ma sikerült először szabályos húzódzkodásból 6, utána talán 5-4-3-3, ezt váltogattam tolódzkodásokkal, abból 10-es sorozatok mentek. Ami fura, hogy fogásom jobbal jóval gyengébb, azért nem tudok szerintem pl. egy perc fölé menni lógásban. Próbáltam lábemeléseket csinálni nyújtott lábbal, azt is be fogom iktatni az edzésbe. Csináltam megint fordított evezéseket széles fogással. Meg vagyok elégedve magammal. Ha valaki edzene parkban, és nem túl nagy a távolság, akkor csatlakozhatok. Rajtam kívül -nem egyszerre- 5 gimnazista edzett, akik a street workout sportot űzték, elmondásuk szerint ők 10 húzódzkodást tudtak általában. Volt aki a mellső függőmérleget gyakorolta szalaggal, majd utolérem.

    Szerdán meg miskolci barátomról kiderült, hogy saját súlyához képest nem olyan erős, csak 20 fekvőtámaszt tud megcsinálni elmondása szerint, valószínűleg én jobban állok már húzódzkodás téren is. Igaz, hogy ő azt mondta magáról, hogy 190cm és 90kg...
    -----
    Nagyon megtetszett két csatorna:
    K boges (saját testsúlyos edzés)
    Renaissance Periodization (gyúrós egyetemi tanár, osztályozza celebek edzéseit is)

    * Brahms: 4. szimfónia *

Új hozzászólás Aktív témák