Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz HussarF #168555 üzenetére

    Jövő héten úgy döntöttem nem edzek. Talán augusztusban volt utoljára olyan, hogy egy hétig nem edzettem, már most érzem, hogy rám fér.

    Hasonlóan gondolkodtam november 11 után én is. Tervezgettem már akkor én is egy hosszabb 1-2 hetes pihenőt, de mondom az 1 hónap is még belefér...azóta eltelt már 5 hónap is :O . Bírtam egészen februárig, amikor én is "versenysportolónak" álltam, hiszen a munkahelyem mellett vállalta egy terem, hogy belevágnak ebbe a lepapirozós történetbe.
    Ahogy elintéztünk mindent március 1-el tudtam edzeni...de minden, szó szerint minden, ami akdály lehet az elém állt és áprilisra nem tudok már bérletet váltani:
    - Ingázom, tehát nem ott lakom, ahol dolgozom - 40 km, nem sok, de nem is kevés azért.
    - Itthon egy terem sincs semmilyen formában nyitva, így a másik város lett opció csak.
    - 2 nappal, hogy bérletet váltottam home office-ba kellett átmenni
    - Úgy, hogy nincs autóbusz bérlet, minden nap átmenni edzeni sem időben, sem pénzben nagyon nem adja ki
    - De így is sikerült heti 3 alkalmat beiktatni. Arra jó volt, hogy újra lendületbe kerüljek. Az első hét alatt és után olyan izomlázam volt mint amilyen még talán sosem. Bízom benne, hogy májusban már mindenhol valamilyen formában nyithatnak a termek, mert nagyon sokan használják/használjuk már a kiskapukat - szerencsére többségében ésszel és úgy gondolom ilyen szinten zárva tartani a termeket, miközben már lassan mindenki "versenysportoló" semmi értelme.

Új hozzászólás Aktív témák