Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz benfolds #166699 üzenetére

    Kezdésnek a folyadékbevitellel én nem szórakoznék, amennyire emlékszem az ember 3-4 nap folyadékmegvonás után szomjan hal.
    Viszont ha épp belefutsz egy olyna napba, hogy mondjuk előző nap este 18-19 felé ettél utoljára és (se nasi, se cukros üdítő/kávé nem gurul le, csak víz vagy cukor nélküli forrázott tea) s épp úgy sikerül a nap, hogy nem jutsz ki enni 13-ig, az egész kellemes is tud lenni. Arra számítottam betompulok és nem tudok majd koncetrálni, de a gyomrom sem ordított és nem tűnt úgy hogy a vércukrom leesett volna. Egy egy ilyen nap ha napi gyúrós étrendbe talán nem is, de alkalmanként edzősbe bele kellene férjen szabi nélkül is. Ahogy Madwe lehet ez ketózis volt, bár én egyáltalán nem böjtöltem korábban, csak lefeleztem a deles adagomat, mert a kajakóma nem hiányzott, hiszen adott esetben 16-18-ig nem sokat mozogtam.
    Ez a reggeli nem tudsz enni téma érdekes, nem tudom mennyire vagy stresszes, többen akkor nem tudnak enni a nap elején, ha idegesek, aggódnak valami miatt pl munkában stb.

Új hozzászólás Aktív témák