Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz gyuri860213 #162503 üzenetére

    minden másnap edzek, és azt vettem észre, hogy olyan 10 nap után fel szokott halmozódni a fáradtság és egy plusz pihenőnapot be kell iktatnom. amikor jött ez a rosszullét, akkor már a 15-ik napnál tartottam. ez az egyik, de szerintem nem ez volt a fő gond. én úgy éreztem, hogy az adott edzést toltam túl. neked biztos nem kell mondanom, de próbáld ki, hogy a sorozatok között nem annyit pihensz, amennyi szükséges és ezt csinálod másfél órán át, úgy, hogy amúgy sem vagy topon (bár ugye én azt mondtam, hogy pont erősnek éreztem magamat edzés előtt. de most már tudom, hogy valószínűleg becsaptam magamat, vagy valami miatt becsapódtam, pl. nálam úgy van, hogyha edzés előtt fáradtnak is érzem magamat, edzés közben felpörgök - ezzel valszeg átmenetileg megtéveszt a szervezetem. így négy nap pihenés után sem vagyok topon. kétszintes házban lakom és már a lépcsőzést is megérzem, pedig ilyen nem tudom, hogy valaha előfordult-e. nem mondom, hogy betegnek érzem magamat, csak meglepően fáradékonynak. elmennék a dokihoz, hogy "fáradékonynak érzem magamat" és nem bírom a nehéz súlyos edzést, szerintem körberöhögnek.
    amúgy köszi. :R

Új hozzászólás Aktív témák