Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz AMD Power #146330 üzenetére

    Majd akkor szólj, ha eredménye is van ;]

    Volt egy faszi tegnapelőtt a teremben, ilyen 50 fölötti, nem magas, cserébe szép kerek pocakos meg jó szőrös mindenhol. Mondja ott nekem, hogy milyen hülye már így idősen, elfelejtett hozni tusfürdőt meg egyebeket a zuhanyzáshoz.
    De nem akarja összeizzadni a poloját. Viszont nincs gond, mert már msot olyan formája van, hogy ki mer menni félmeztelen az utcára, bezzeg pár hónapja, mikor 15 kilóval több volt...
    Felhúztam a szemöldököm sztem a hajamig :C
    A telifosott búvárruhánál kicsit szarabb formája volt az öregnek. Ha nem is a 10% tzs-t célozzuk, (mert izom sem nagyon volt rajta), de mondjuk legyen egy átlag testalkat, 20-22% körüli zsírral, ahhoz is kellett volna még neki vagy 20-25 kilo sztem.
    Meg hát amúgy sem szokott az utcán csak úgy félmeztelenül grasszálgatni az ember, még ha jól is néz ki, kivéve ha tengerparton vagy hasonló üdülőövezetben van.
    De felkapta a táskáját és kisétált nagy boldogan az öltözőből félmeztelen, majd ment ki az utcára.
    Nyugtáztam egy bólintással a dolgot, neki biztos nincs megfelelési kényszere, egészséges az önbizalom ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák