Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    félisten

    válasz GoTReX #141403 üzenetére

    mármint milyenben? Nekem ennyire nem kell kínlódni ha súlyt akarok felszedni, legalábbis a tavalyi év tapasztalata alapján 90 felé el tudok jutni aránylag jobban figyelve a mennyiségre. Kérdés mi értelme van fizikum és egészség szempontjából, erre a válaszom semmi.

    "Egészség" szempontjából most vagyok úgymond mélyponton, mármint nem úgy hogy beteg vagyok, csak úgy hogy az általam egészségesnek gondolt megoldás nem biztos hogy az. Aztán lehet most tévedek az orvosokkal együtt :D

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • MATEO6600

    őstag

    válasz GoTReX #141403 üzenetére

    Kiégtél.
    Semmi gond nincs ezzel, mindenkinél eljön ez az időpont, előbb- vagy utóbb.
    Nekem mikor eljött ez az idő, tartottam egy kis szünetet kajával-edzéssel, addig, míg már nem bírtam tovább mert annyira vissza akartam menni a terembe. Éhesen kell menni a terembe, súlyra éhesen. Ha csak egy szar megszokás, rutin az edzés, akkor érdemes feltenni a kérdést magadban, hogy miért is csinálom? Van értelme olyan hobbit csinálni amit nem élvezek? Ugye hogy nincs.
    Én 4 év hagyományos súlyzós edzés után abbahagytam a dolgot, mert már nem élveztem, és most már inkább erőnövelő gyakorlatokat csinálok. Megtaláltam az új kihívást benne. Minden edzésemben van egy gyakorlat, ahol a súly a lényeg, most ezt élvezem. Pl guggolás, felhúzás, fekvenyomás, military press. Minden edzésem tartalmaz ezek közül egyet, és emiatt várom az edzést, hogy most mennyit fogok tudni csinálni? A szokásos 4*x ismétlés kurva unalmas egy idő után...

Új hozzászólás Aktív témák