Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMedve

    addikt

    válasz kicsiogre #136526 üzenetére

    Hát azért próbáld neki megmagyarázni, hogy az úgy nem igazán helyes, főleg, ha tényleg járni fog terembe.
    Amúgy sziasztok! Régóta kísérem figyelemmel a topikot, de eddig read only voltam.
    Én áprilisban lesz két éve, hogy nekiálltam kondizni. 130+ kilóról indultam, négy hónap alatt lementem 106 kilóra, aztán a személyi edzőm magamra hagyott, pont amikor az egész hóbelevanc legnehezebb része az izomépítés jött volna. Mert véleményem, hogy lefogyni nem nagy truváj, de az izomépítés más tészta. Aztán mindenki mondott mindent, közel egy év úgy ment el, aztán, sikerült találnom valakit, aki írt egy rendes étrendet, meg edzéstervet, most úgy nézem, hogy a tükör azt mondja alakulok. Sajnos olyan az alkatom, hogy nagyon oda kell figyelnem a kajára, mert eszméletlen könnyen zsírosodom. Most karácsonykor nem foglalkoztam semmivel, tíz kiló fel is ugrott. Mindegy tudom, hogy lefaragom. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett, csak gondoltam megosztom veletek az előéletemet.
    Ha már itt vagyok, egy kérdés.
    Szerintetek egy vese befolyásolhatja,a fejlődést, vagy árthat a fehérje fogyasztás? Mert legjobb tudomásom szerint a vese dolgozza fel a fehérjét.

    "...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Új hozzászólás Aktív témák