Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Dani82 #105961 üzenetére

    Én azt imádom mikor 3-4 embert edzenek egyszerre nálunk.
    Múltkor volt a csúcs az egyiknél, akivel amúgy is blhéztam már vagy 2x a gépekért, 5 ember volt nála.
    Egyszerre edzett két tizenéves kiscsajt, egy nőcit, meg 2 korombeli férfit. Azok is amúgy ilyen töketlenek, hogy nem szólnak rá, hogy figyelj b+, csak minden 5. percet számlázd akkor...

    Mondom ez már lassan aerobik óra.

    Van a teremben 13 személyi edző. Nem elírás, meg lehet nézni a Segner Fitnes honlapján. Szerintem alig van terem az országban, ahol ennyi van
    Korábban csak 5-6 volt, de bezárt az Ozone Fitness, aztán onnan is átjött egy rakás.
    Mindegyik edz 3 embert, ezért befoglalnak 3 gépet és rotálják őket.
    Ez egy átlag hétköznap délután azt jelenti, hogy az összes gépen személyi edzés folyik, aki önállóan megy, egyszerűen nem tud haladni.
    Utóbbi időbe rászoktak arra, hogy pl. invertált evezést csináltatnak a guggolókeretben vagy üres rúddal merevlábast.
    Azt miért nem lehet keret nélkül?
    Múltkor négyen álltunk a két keretre várva, 3 srác guggolni akart, én meg rack pullt, közben meg gyönyörködhettünk az invertált evezésben.
    Mi beszélni fogunk a főnökkel, mert ez így nem állapot hogy délután 3 és 8 között gyakorlatilag az egész terem egy kibaszott nagy személyi edzés.
    Ha meg nem csinál semmit, akkor megyünk máshova, mert nekem a tököm tele van azzal, hogy azért várok a fekpadra, mert a csaj a rúdba kapaszkodva lábemeléseket csinál vagy nem tudunk felhúzni, mert az erőkeretben bicepszezteti a 2 pádávánját.
    Pofátlan is némelyik

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák