Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz dokar #40 üzenetére

    Ez a baj, hogy eddig egyik sem tudott a nyomába érni. :( Az elmúlt 10 év albérletes szenvedései alatt aludtam én (-tunk mi) már mindenféle régi ágyban, szivacsokon, és most van az a pont, hogy elég. Elég abból, hogy megtörten ébred az ember, derék-hát-vállfájással, fáradtan, hogy nem tud kinyújtózni rendesen, hogy túl kemény, hogy túl puha... Ehh, most már olyat akarunk, amit megveszünk, tökéletes és sok évig jó lesz.

    Másrészt van szerencsém rendszeresen külföldre járni pár napra dolgozni, és akkor jó szállodákban szoktam lakni. Na és azok az ágyak ott, egyszerűen mesések! Legalább 30 centi vastag, fix ágyalapú, jó kemény rugósmatracok szoktak lenni, nagyon pihentetőek, ezért keresünk ilyet.

    Ma megpróbáltuk a Jysket is, és meglepően jó volt, a top táskarugós matracuk közelítette a Cardót, csak egy fokkal volt puhább annál. Feleannyiért. :) A Matratexben nagyon bízom még, meg a Rottex is érdekel.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák