Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz hini #45 üzenetére

    keresel albérletet és megismerkedsz pár munkatársaddal és hátha találsz olyat, akikhez betársulhatsz vagy beköltöznek hozzád. Munkatárs azért előnyösebb, mert mégse "vadidegen", és csak nem fogják eladni a cuccaidat. Albit persze nem adnak ki rövid távra, mert mindig nyüg az új bérlő, a többszobás meg drága kezdésnek, de meg lehet oldani. (én szívbaj nélkül felmondtam 4 hónap után, de sose panaszkodtak rám, szóval nem volt harag)

    5 éve mi 48k+rezsi re vettünk ki lakást ketten, mások 3-an 65k, illetve aki ügyesebb volt az 40k-t talált bútorozottan. Most nem tudom mennyi, mert havernál laktam 10+rezsi felére.
    panelnál figyelj, a távhő lehet durva (+20k télen, de most nincs fagyi), illetve hogy a tulaj ne veled fizettesse a felújítás költségeit.

    kaja az napi 1000Ft (attól függ hogy meki vagy vajskenyér), utazni meg úgyse marad pénzed.
    szóval lakás 25-30k/hó, kaja +20-30, bruttó 150ből simán kijössz. legalábbis nekem még autóra is futotta ebből annak idején, de nagyon ritkán béreltem albit egyedül.

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák