Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    Jól olvastam, hogy ha laggol a játék -vagyis inkább szaggat, azaz nem ugrál a kép, hanem sokszor alacsony az FPS-, azon csak SSD-vel lehet segíteni? 320GB-os PS3 SLIM-en nappal, de főleg nagy sebességgel haladva, érezhetően belassul a játék.
    Vagy van egyéb trükk, beállítás ami segíthet?

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

  • goodboy007

    senior tag

    válasz lowzor #9448 üzenetére

    Na ja, de állítólag mikor swappel a játék, akkor közben igencsak villog a hdd ledje -nem figyeltem-, amin ugye lehetne segíteni gyorsabb háttértárral.
    Illetve a Restore File System és Rebuild Database-t javasolják még a recovery menüből.
    Ezért is kérdeztem, hátha valaki próbálta már itt az utóbbi kettőt, potyára nem akarok vele szórakozni, ha nem segít egyik sem.

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

  • goodboy007

    senior tag

    válasz #16514048 #9657 üzenetére

    A IV áprilisban jelent meg és nyár elején már lehetett tudni, hogy év végén jön PC-re, itt majdnem 9 hónapig síri csend és hullaszag volt, szerintem sokkal többen paráztak emiatt, hogy nem jelenik meg, ezért is született a petíció. Szerintem mondjuk nem volt kétséges, hogy jön, a GTA III óta minden rész csúszva jött PC-re, -bár egyre nagyobb csúszásokkal-, nem lett volna logika abban, ha ezt a részt nem hozzák ki számítógépekre.

    Én mondjuk múlt pénteken vettem meg PS3-ra, de ha kijön a PC-s verzió és nem kíván magának 780-at, hogy szebb legyen, mint konzolon, akkor tuti lecserélem a PC-s verzióra. Bár fene tudja, év végén le akarom cserélni a PS3-at, PS4-re, majd lehet megveszem inkább arra. Még sose játszottam ezelőtt GTA-t konzolon, de nagyon bejött a fotelből játék és Free Aim-mal se nehéz célozni.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

  • goodboy007

    senior tag

    Járt valaki itt úgy rajtam kívül, hogy ellopták az accountját?

    4 napja jeleztem nekik, azóta egy e-mailre futotta tőlük, péntek óta semmi reakció.
    Telefonszám persze nuku, a rockstarnorth.com-on találtam egyedül egy számot 0800 953 6962, de ez nem tudom használható-e supportra.
    Azért beszarás, hogy egy szaros logot ennyi ideig tart megnézni, hogy igen, tényleg 4 éve ugyanaz az e-mail cím volt hozzárendelve egy accounthoz és most egy OROSZ! címre írták át, na vajon kamuzik a gyerek vagy nem :W.
    Szóval milyen számot tudnék hívni, hogy gyorsabban supportáljanak?

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

  • goodboy007

    senior tag

    válasz Neil Watts #21306 üzenetére

    Erre az életben nem gondoltam volna :R!

    25 percnyi telefonálás és két agent után visszakaptam az accom, azt még megkérdeztem, hogy mennyi pénzt költöttek benne, azt mondta 700$-t, úgyhogy mondtam, hogy tudod mit, nem érdekel :DDD.

    Végül az is kiderült, hogy azért nem válaszoltak, mert nem is látták az én válaszomat, mert screenshotot csatoltam az elsőhöz, amit gondolom elutasított a rendszerük, én meg nem kaptam NDR-t, aztán utána már arra válaszolgatva nem csatolódott a case-hez semmi.

    Mindent összevetve pozitívan csalódtam, le a kalappal, az egyetlen negatívum, hogy ezt a telefonszámot a support site-ra is igazán kiírhatnák.

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák