Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hk9090

    újonc

    Sziasztok. Elnézést, hogy egy ilyen problémáról írok, csak eddig sehol sem találtam megoldást. A napokban újratelepítettem a gépem, ezután újra letöltöttem a GTA V-t, majd mikor elindítottam, miután jelezte, hogy sikeresen bejelentkeztem a Social Clubba bejött a fekete képernyő, mint amikor a játék elindul. Azonban ezután kiírta, hogy a GTA V működése leállt. A többi Steames játék, amit azóta visszaraktam a gépre kifogástalanul megy, az újratelepítés előtt a GTA-val sem volt gondom. A drivereket frissítettem, szóval elvileg azzal sem lehetne probléma. Utána olvastam az esetleges problémáknak, hogy például a Windows Media Player hiánya is okozhatja, azonban az is fent van (VLC is), szóval azzal sem lehet gond. Írtak még olyat is, hogy a Windows fiók nevével is lehet gond, ha tartalmaz ékezetes karaktereket. (Itt a windows fióknál a számítógép nevére gondolhatnak? Csak mert ha igen az sem tartalmaz különleges karaktereket, csak az angol ábécében található karaktereket). Azt is kizártnak tartanám, hogy a Social Club, DirectX vagy a Mocrosoft Visual C++ egyikével lenne probléma, ha már egyszer ment a játék a laptopomon. Még egyszer elnézést, ha nem ide vág a kérésem, csak már nem igazán tudom hova fordulhatnék segítségért. A segítségeket, tanácsokat nagyon megköszönném. :)

  • hk9090

    újonc

    Az nincs, de a többi Rog programot leállítottam a feladatkezelőben (ha ott értetted), azonban így sem akarja az igazságot.

Új hozzászólás Aktív témák