Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Morris #90630 üzenetére

    Ha van rá pėnzed igen.
    Én szeretem.
    Még akkor vettem meg amikor kijött.
    Akkor még hetekig farmoltam az árát 25 ezres meg hasonló melókkal.Akkor mėg nem voltak olyan könnyű pénzkereső melók.
    Van rajta egy hajós sztori is ha meg van.
    Hídon indul.
    Ha végig csináod kapsz kapitányi ruhát.
    Publicban is lehet vele trollkodni.
    Passzív módban megöl minden idiótát ami megközelíti.
    Ha aktív a fegyverzete akkor a vízalatti torpedókat és rakétákat is lelövi.
    [kép] [kép] [kép]

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Morris #90630 üzenetére

    Ha valaha veszed, akkor most a legjobb pillanat ami eddig volt: Fél áron van (ez volt már korábban), de ha a hónapban megcsinálod a küldijeit, akkor kapsz vissza 1 millát az árából.
    Hogy fogják-e valaha ingyen dobni emberkék után?-nem kizárható, de nagyon alacson rá az esély... Lehet, hogy kombóznak rá valamit a jövőben? Meglehet. Alapból megéri? Szép dolog, de nem sokat ér. (Nekem is most lett meg)

    Ha van felesleges pénzed rá, egyszer úgy is meglesz... Ha jelentős %-a a mostani vagyonodnak, akkor nem éri meg.

    #90636 Lendova Ha csak ennyid van (és ésemmi biznisz, miegymás), akkor ésszerű dologra nyomd el.
    Ha örökre le akarod tudni az anyagiakat, akkor kosatka (még kell egy pici hozzá, de 1-2 heti 2-3 x-el, vagy egy elkapott cayo-val kipótólható annak az árán, hogy az lényegében anyagi-végjáték.
    Ha végigmennél az idő-ranglétrán akkor meg ami aktuálisan tetszik kipróbálnád, stb.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák