Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz mulli86 #80961 üzenetére

    Szeretem SW ToR-t,mert egy fantasztikusan hangulatos játék,legalább is az alap játék.Bár a Revan kieg sem rossz,de az utolsó 3 kieg már nem az igazi,az már nem MMO,ott tök egyedül kell tolnod a sztorit.És az alapjáték fantasztikusan klassz szorijához képest sehol sincs,az alapjátékban minden class-nak más sztorija van,más a sztori női karival,más a sztori férfival,más jó és más gonosz karival,de sith karinál még a karaktered faja is befolyásolja a sztorit.No és az Sw ToR-ban hatalmas mennyiségű cucc van amit meg lehet venni.Sw ToR-ban ha nagy házat akarsz és be akarod azt szépen rendezni akkor rendesen lehet rá költeni valódi pénzből.Nekem is sok dolog van unlockolva CC-ből.Bár már jó ideje nem játszom vele rendesen.CC-t ugye pénzért lehet vásárolni.
    Bár van F2P Sw ToR-ban,de azzal ki törölheti az ember a seggét.Nekem most Prefered státuszban van az accom és 26 karim van,Dart malgus szerveren.Kicsit rosszalkodtam és ki bugoltam hogy több karim lehessen mint amennyit a játék megenged. :D
    De sosem büntettek meg érte,szal,no problem. :DDD
    De egyébként van egy másik MMO,star trek online,szintén F2P,bár 299 dolcsiért lehetsz lifetimer,viszont ebben a játékban tudsz pénzt keresni és abból megvenni a fizetős dolgokat,mert ebben is van rengeteg fizetős tartalom.Nyolc éve játszom vele mint F2P,sokat farmoltam az évek során,de mindenem megvan,a full store,olcsó DLC-től a legdrágábbakig,125 de 300 dolcsis packok is bezsákolva.Most vároma következő nagy packot,mert februárban jött egy legendary pack,de az fed hajókat tartalmazott és limitált ideig lehetett megvenni,én meg klingon párti vagyok inkább.Régi játék a STO,még is rengetegen megvették a legendary hajó packot,igaz én ki farmoltam játékban az árát,de sokan nem képesek még a tizedét sem kifarmolni inkább kártyával vették meg.Igaz ezek a hajók fantasztikusak és OP-ok.No meg a Star Trek filmek és sorozatok 10 legendás hajója.
    Star Wars mellett a Star Trek-et is piszkosul szeretem.Ha igaz most jön a Year of klingon frissítés nem sokára,aminek nagyon örülök mert én igazából klingon oldalt szeretem.De az sok éve már hogy el van hanyagolva.Alig várom hogy kiadják a Legendary B'rel-t,az első dolgom lesz hogy a mostani T6 Fleet B'rel-emről át cuccoljak és menjek szekálni a fedeseket semleges zónába. :D
    Szeretik amikor szekálom őket,a fed hajók lőtévja 10 kilometer,az én kicsikémnek spéci torpedója van ami 15 kilóméterről álcából tüzel.Jó hecc hergelni őket. ;]

Új hozzászólás Aktív témák