Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz HussarF #51231 üzenetére

    Azert nem nepszeru itt az I/E mert azzal azert melozni is kell egy keveset mig MC-nel csak afk-ba rakni a jatekot.
    En ezt a suppli loposdit sem ertem. Max abban az esetben hogy egyelore ujdonsag meg fun de anyagilag sokkal rosszabbul jossz ki ha lopod bele mintha veszed. En ahogy elneztem egy suppli lopas kb 15 perc es kell belole vagy 3 kor mire kitermeled a 75k-t de azalatt a 45 perc alatt el is tudnal lopni 4 autot es meg ha egyedul is adsz el belole kettot akkor is 160k minusz mondjuk 10k karod van a lopas alatt igy szamoljunk 150k haszonnal ami pont a ketszerese annak amit a 75k kiadason megsporoltal...
    Persze ossze lehet allni ez teny de akkor meg utana te is mesz a tobbieknek segiteni es ugyanott vagy.
    Ettol fuggetlenul mint ujdonsag ertheto a dolog.

    Cactus: En multkor mar olyan videot lattam ahol a maze bank tower tetejere repultek fel a motorral...
    En meg orulok ha 1km-t elrepkedek vele:))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák