Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Geryson #48928 üzenetére

    Értem én, hogy a játékban szerinted ezt a részt csak te élvezed. Mi (mindenki más) csak kocsit lopni járunk oda. Remélem vagy annyira intelligens, hogy meg tudd különböztetni azt is, hogy ha valaki nem csak kocsit lopni jár oda attól függetlenül még az se biztos, hogy jól érzi magát a disznóólas gettóban, ahol te. Nem csak végletek vannak. Az ahova ti kocsit lopni jártok kijelentésed meg annak fényében ha játszottál a nem online résszel beláthatod milyen erős túlzás, mint ahogy ha az online részét ismernéd a kocsilopáson túl (amit kb. kár volt bele keverned) akkor tudnád, hogy nem csak kocsit lopni kell oda menni még annak is akinek esetlegesen problémái vannak az elméleted szerint csak általad kedvelt helyszínnel...

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Geryson #48928 üzenetére

    Dehogynem futottunk össze! Még az elején mikor elkezdted a multit. El is mentem hozzád és felvettelek a Kurumával aztán ökörködtünk egy rövidet meg kinyírtuk párszor egymást. Azóta akár hányszor egy sessionbe kerültem veled te sosem voltál gép előtt csak a karaktered ült a lakásban.

    "arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne akkor ha egy Titannal ráesnék mondjuk egy olyan csoportra, ami a csoportképen is látható. Mit írna ki?"

    Valószínűleg az itteni safe-space morálnak megfelelően valami olyasmit, hogy: "You've been kicked from PHHU" :DDD
    Gondolom ugyan úgy mint mikor kocsival elütsz egy másik játékost, itt is kiírná hogy xy kinyírta z-t.
    Én próbáltam de mire megszereztem a titánt addigra elindult az autós felvonulás, a hídnál ahol beértem őket ott meg nem igazán sikerült a kamikaze attrakció. Így is volt nagy durcogás belőle itt. :DDD Azt nem tudom, hogy a többieknek mit írt ki de ha jól emlékszem megdöglöttem mire a roncsok ráhullottak a többiekre a menet elején. Igazából egy utasszállítót szeretnék jó magasról rápottyantani egy ilyen gyűlésre és kiugrani még fent de ez titok...volt eddig. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák