Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Thoomaster #46904 üzenetére

    Több féle hacker létezik a játékba a tegnapi pont nem volt veszélyes.
    1.
    Gyilkolós: Ismertető jegye hogy halomra kezdi ölni a játékosokat majd amikor elkezd ellene összefogni a session akkor attól függően hogy halhatatlan e vagy sem vagy továbbra is ezerrel gyilkolászik vagy elkezd teleportálni.
    2.
    Spawnolos: Ismerető jegye hogy mindenféle sz*rral elkezdi teledobálni a map-ot. 2 alkategóriája van ennek is az egyik amelyik csak poénból csinálja pl valami nagy dögöt lehív a városba, wc-t vagy páncélszekréynt stb. rak rád. A másik a kicseszős fajta aki belerak egy libegőbe, ketrecbe rak stb.
    3.
    Pénzdobálós: Itt is 2 kategória van. Az egyik a "jóindulatú" amelyik keres valakit aki valami eldugodtabb helyen van odateleportál és elkezdi dobálni a pénzt aztán ha az illető vevő rá akkor "segít" ha nem akkor keres valaki mást míg a másik kategória az erőszakos aki mindenképp egyszerre több embert választ (de akár az egész sessiont) és kapod ha akarod ha nem.

    Ettől függetlenül érdemes mindegyik elől távozni de lényegébe az utolsó az aki elől menekülni kell a többi inkább bosszantó mint veszályes. A lényeg viszont hogy amelyik gyilkolós vagy spawnolós tipus az nem fog 1 perc múlva kategóriát váltani hogy jó akkor most nem gyilkolok hanem elkezdek inkább pénzt dobálni az a gyilkolászásba látja az örömét míg a másik meg a pénzdobálásba. Még a 2 alkategória sem változik. Én már annyiszor találkoztam velük a játékba hogy ennyit már le tudtam szűrni.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák