Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Ghard #44929 üzenetére

    R* Support FAQban benne van, hogy a reportokat nézik meg kézzel, a többit automatán végzi a rendszer (játékbeli viselkedést és gyanús player statokat). Ezt a R* írta, majdnem pontosan 3 éve. Ezt az automata rendszert tuningolták fel tavaly júniusban, amikor volt az egyik legnagyobb ban hullám.

    A modmenüs részt szerintem már így is túltárgyaltuk - főleg úgy, hogy nem legális a használata -, elég sok dolgot lehet és lehetett már csinálni menüvel, túl a linkelt videón (ő is másik fórumról szedte, nem nehéz megtalálni az eredetit). YT-on és bizonyos fórumokon is elég sok leírás van ezekről. Azért emlékezz arra, hogy bővel lehetett végleges kárt okozni eddig is másik játékosnak, pl.: a biztosítás csalással, ahol gyakorlatilag ellopták a pénzedet pillanatok alatt, vagy a végleges fegyver elvétellel, bad sport (más nevében robbantgatni). Szóval nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne scripptel több játékos nevében reportolni egy accountot.

    Más: Én nem támogatnám a formula találgatását (maximum OFFtopikban, de szvsz nem éri meg az időt). Egyrészt tűt a szénakazalban vagy még annál is rosszabb, másrészt az ilyen rendszerek elég sok tényezőt vesznek figyelembe, komplexek, pár mintából, ami nem is pontos (nem csak azért, amit Ghard mond) nehéz lenne bármit is összerakni. Plusz ellenőrizni lehetetlen az igazunkat. Az is lehet, hogy az egész csak anomália a R* rendszerében és amit találgatunk az csak egy péntek délutáni műszak sietős lezárásának a következménye.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • bluuzia

    aktív tag

    válasz Ghard #44929 üzenetére

    #44916 - "Nos e kép alapján a modder tud BAN Reportot küldeni."

    #44922 - "Tényleg. Rosszul értelmeztem a képet; bár azt írtam, hogy reportot tud küldeni, nem azt, hogy ki tud bannolni bárkit." - ez a #44919-re volt válasz.

    #44922-es idézetem első felét gondolom nem kell megmagyaráznom. Benéztem.
    A pontosvessző (; - ez) utáni mondatrészt pedig olvasd el újra. Aztán még legalább 3-szor és akkor, de csak is akkor válaszolj, ha találsz benne olyan részt, ahol azt írtam, hogy a mod bannol - nyugodtan olvasgathatod hozzá az első idézetem is.

    Majd miután ezzel végeztél és sikerült értelmezned, fuss neki a #44922-es hozzászólásom utolsó mondatának amely így van leírva: "Ezzel részemről le is zártam veled a társalgást.".

    Még valami: nem sértődtem meg. :D

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák