Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duti No1

    tag

    válasz Locutus #41278 üzenetére

    Börtönös DLC jó ötlet :R
    Amúgy mit csináltál mielőtt bannoltak?<--Ne erre én azóta keresem a választ :U
    Sose játszottam nyitott online, csak zárt szerveren egy barátommal.
    Lenyomtuk a bankrablós küldetést kb 30 alkalommal úgy lett beállítva hogy a maximális
    pénzt kapjam, mivel ő már az évek alatt gyűjtött pár milliót.Aztán egyszer csak versenyzés közbe
    bum fekete képernyő.

    Amire gyanakszom a több ezer átolvasott ban-olt komment-ből, hogy sok helyen futott az Msi Afterburner,
    akiket tiltottak.Valószínű ezt úgy érzékelhette az anti-cheat mintha futna valami csalás. Erre a végkifejletre jutottam :) .
    A fórumon a sok helyi okos pedig arra, hogy a megnyitott alaplapom alapján az elvégzett munkákat ha összeadják 1.4 millió pluszba vagyok. És az honnan van? :U
    Meg hogy a szintem alapján, nekem hogy lehet ennyi pénzem.
    Szerintem ha nagyon akarták volna, vissza tudják nézni pontosan hol történt a tévedés.
    Csak akkor be kellett volna ismerni, hogy hibáztak, és az nem megy a rockstaréknál :)
    Jobb inkább elfordulni, és nem törődni pár ártatlan áldozattal, aki véletlen áldozatul esik..
    Nem baj amíg csak élek keresztes lovagként hirdetem, mekkora sz@r emberek :K

    Egyébként akivel játszottam megnézte az alaplapját, és az összeadott melók alapján, neki se stimmel 3.5 millióval több van ha összeadja.De ez miatt sose tiltották pedig az első naptól fogva játszik.

    ****************AGP FOREVER****************

Új hozzászólás Aktív témák