Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duti No1

    tag

    4 hét játék után 8 napra kitiltottak minden ok nélkül!!! plusz 1.5 milliómat elvették!!!
    A történtekre semmilyen magyarázatot nem adtak!!! (Csak a gépi automatikus sz@r üzeneteket)
    Ez annyira negatív és mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta se játszok vele..
    Ez volt a második játék amit megvettem eredetibe, (41 évesen) direkt ezért hogy online játszhassak vele.
    Így utólag visszagondolva, életem egyik legnagyobb ballépése volt, ha visszatekerhetném az időt soha többé nem venném meg..

    Pozitívum: Nagy terület, sok küldetés..
    Negatív: Töltési idő, Anti-Cheat ami kedvére bannol, ha banolnak nincs support csak a gépi sz@r üzeneteik!!!

    ****************AGP FOREVER****************

  • duti No1

    tag

    válasz Locutus #41278 üzenetére

    Börtönös DLC jó ötlet :R
    Amúgy mit csináltál mielőtt bannoltak?<--Ne erre én azóta keresem a választ :U
    Sose játszottam nyitott online, csak zárt szerveren egy barátommal.
    Lenyomtuk a bankrablós küldetést kb 30 alkalommal úgy lett beállítva hogy a maximális
    pénzt kapjam, mivel ő már az évek alatt gyűjtött pár milliót.Aztán egyszer csak versenyzés közbe
    bum fekete képernyő.

    Amire gyanakszom a több ezer átolvasott ban-olt komment-ből, hogy sok helyen futott az Msi Afterburner,
    akiket tiltottak.Valószínű ezt úgy érzékelhette az anti-cheat mintha futna valami csalás. Erre a végkifejletre jutottam :) .
    A fórumon a sok helyi okos pedig arra, hogy a megnyitott alaplapom alapján az elvégzett munkákat ha összeadják 1.4 millió pluszba vagyok. És az honnan van? :U
    Meg hogy a szintem alapján, nekem hogy lehet ennyi pénzem.
    Szerintem ha nagyon akarták volna, vissza tudják nézni pontosan hol történt a tévedés.
    Csak akkor be kellett volna ismerni, hogy hibáztak, és az nem megy a rockstaréknál :)
    Jobb inkább elfordulni, és nem törődni pár ártatlan áldozattal, aki véletlen áldozatul esik..
    Nem baj amíg csak élek keresztes lovagként hirdetem, mekkora sz@r emberek :K

    Egyébként akivel játszottam megnézte az alaplapját, és az összeadott melók alapján, neki se stimmel 3.5 millióval több van ha összeadja.De ez miatt sose tiltották pedig az első naptól fogva játszik.

    ****************AGP FOREVER****************

  • duti No1

    tag

    válasz Laraxior #41578 üzenetére

    Hát ha azt se veszem figyelembe, akkor csak az marad, hogy eredeti volt a játék :U ..
    Most már mindegy megtörtént, játszunk a Crewel meg más okosságokkal, ahol nem tiltanak indokolatlanul ;)
    Ha legalább arra vették volna a fáradtságot, hogy bocs te b@lfék, de benéztük.
    Törölve a tiltásod, azt itt egy tízes hülye gyerek, vegyél fagyit :D
    Akkor még elnéző lennék, hisz mindenki tévedhet.
    De így olyan tüske maradt bennem, amit sose felejtek :(((

    ****************AGP FOREVER****************

Új hozzászólás Aktív témák