Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz CactuS #40504 üzenetére

    Azt tudom hogy csak az 1. assat szabad megcsinálni, azt is csak azért mert addig nem megy tovább a sztori. Nagyon el van kúrva a pénzcsinálás, még a leggyorsabban megtérülő kft is 22 hét mire visszahozza egyltalán az árát, a többi csak ennél rosszabb. Ennyi idő alatt meg a végigjátszás is bőven megvan, utána már hova tejel, előtte kellett volna. Mindegy, azért a lehetőségeket szeretném maximálisan kihasználni, ha mr van megvehető golfklub és mozihálózat, hát megvenném, csak erre legyen elég a lovetta. De mint kolléga írta elvileg így LCN onlyval is meglesz, ami nekem pont elég.

    Nem hinném hogy így bármit is sértenék, az összes védelem arra való hogy fizess a használatért, az megtörtént. Ha nem tetszik a kiadónak hogy így használom, kiadhatja védelmi macera mentesen is, és akkor nem nekem kell még arra is időt fordítani hogy helyettük megkeressem a neten. :)

    Az 1.33-as patch kijavítja a névfelcserélést - igaz, az elsőnek 1 részvény vásárlás (különben ugrik a lóvé) marad. Érdekes hogy a niggerrel mindig megveszi a részvényt 1.-re is, csak a másik 2 karival nem.

Új hozzászólás Aktív témák