Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    Nálam ez eddig így nézett ki:
    Eddig minden este újra csinálhattam a karaktert, és csak az első nap írt ki hibát. Tegnap semmi hiba, alap küldetések elvégezve, pár kisbolt kirámolva, 1-2 ember szaladgált a pályán, gondoltam kellene egy race vagy valami izgalmasabb. Join-nál 10 perc várakozás madártávlatba 0 kiírással, majd közli, hogy no other players available. Host-nál csak töltést jelezte, majd visszadobott a játékba. Gondoltam kilépek szabályosan, ahogy írta, na erre még a PS3 is belefagyott :DDD

    Persze túlélem :) Amúgy akinek működött: ha megvan az első pár dolog (ruházkodás, kisbolt rablás, saját autó), akkor normál esetben utána ad küldetést vagy menni kell race/dm másokkal? Egy kocsit el bírtam adni a Los Santos Customs-nál, meg kirámoltam úgy 5-6 boltot, csak valami jövedelmezőbb nem ártana. Bár már majdnem vehettem volna egy faviskót Sandy Shores-ban :D

    Másik találós kérdés: csak voice chat van a játékban, vagy ha USB-s billentyűzetet bedugom, lehet írkálni? Csak mert BT fülesem nincs, de egy minimális kommunikáció jól jönne, főleg olyanokkal, akik nem egyből lepuffantani akarnak.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák