Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Dtomka #41258 üzenetére

    :K Azért van ott, mert eladó a jármű. 48 percenként lehet eladni egyet.
    Vegyél ott a környéken 10 férőhelyes garázst, oda bepakolhatsz párat, aztán eladni. :K

    (#41259) CactuS: Én eladtam egy csomót, sajnálom, hogy a hajót nem lehet eladni, tök felesleges. Az Eclipse, és a Tinsel Towert használom, meg a PS miatt azt a 6 férőhelyest.

    (#41260) iceq9999: A Drag Hayabusa van a Legendarybe, asszem 9száz valahányezer. De sokkal gyorsabb mint a sima, és nem jön fel kerékre sem.. és jobban customizálható.
    A többi a southernandreasban van, azok fél milla alatt vannak, pár százezres kategória.

    De elég jól alakítható az összes, és egy csomó festés van rájuk, vannak köztük elég szépek is. :K

    Ruhák közül sajnos nem találtam meg a pulóverre felhúzható customizálható ujjatlan mellényt. Már ha van ilyen. Volt egy csomó melény az előzetes videoban, konkrétan a Sons of Anarchy-t kerestem.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák