Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz #81556480 #952 üzenetére

    A GTAV-be betettem pár órával a Kotaku-s cikk előtt amit én olvastam, olyan személytől aki tényleg előre megmondta, hogy mi lesz a következő GTAO/RDO update-ben. Igaz, ő csak kb. egy nappal hamarabb írta ki ezeket. Ugye a cikkben, hogy olyanoktól tudják ezt akik hónapokkal előre megmondták, hogy mi lesz a következő update, de ilyen írásokat nem nagyon lehetet találni. Maximum olyanokat akik twitter-re kitettek vagy 50 lehetséges forgatókönyvet, persze privát módban, majd mikor valamelyik bejött, akkor a többit kitörölték, és a valósat aktívvá tették (ez egy régi "leaker" szokás).

    Ez az illető egyébként úgy fogalmazott pontosabban, hogy a III jön ki először mint remake (A Mafia remake-hez hasonlította a léptéket). Viszont ha realistán próbálunk gondolkodni, akkor a Rockstart/Take-Two-t ismerve, nagyobb az esély arra amit Kotaku állít.

    Bár még mindig ott van, hogy azért kaptunk gyenge frissítéseket RDO-hoz mert a Rockstar Dundee el volt foglalva ezekkel a remaster kiadásokkal. De rajtuk kívül még van vagy 6 kisebb Rockstar csapat is, akik a legtöbb esetben ilyesmikre vannak befogva (nem számolva ide a North-ot és a San Diego-ot akik alapvetően a fő fejlesztő csapatokcsapok). Vagyis ha igaz amit állítottak, akkor az azt is jelenti, hogy a többi részleg az el van foglalva mással. Ugye a GTA V/RDR2 esetében már Rockstar Studios volt megnevezve (függetlenül, hogy a North volt a GTA-s, a San Diego pedig az RDR vezető fejlesztő csapat). Persze a 6 csapat közül valakik csinálják azért a GTA V E&E kiadást, meg akkor egy másik még a különálló GTAO-t (már ha nem oldják meg mint RDO esetében, hogy csak le van tiltva a sztori rész, mert ekkor fölösleges rájuk egy külön csapat).

    Azt azért be kell látni, hogy egy sima remaster nem biztos, hogy elég lenne. Bár hangolatra még ma is megállnak a helyüket, a grafika meg ízlés kérdése, de gameplay tekintetében mára már nagyon elavultak azok a dolgok amik még 2001-ben működtek. Főleg az irányítás az amire azt mondom, hogy egy GTA IV/V után, már nagyon ócska, archaikus. Ha igaz, akkor a UI modernizálás elvileg lesz (vagyis a térképkezelés, minimap).

    Amúgy a fenteb berakott képeket már láttam, és talán be is ettem ide, vagy a GTA V topikba... vagy lehet csak akartam :F .

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák