Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz reelc #233 üzenetére

    Jaja én is onnan próbálom kitalálni már tegnap óta. Őszintén bevallom eddig nem nagyon foglalkoztam a devotionokkal, macerásnak éreztem, habár magával a játékkal sem toltam olyan sokat. 65 volt a legnagyobb karim. Na de tegnap kipróbáltam a Flame Torrent devo-t, hát elég durván hozzáadott a buildhez aoe ügyileg :D
    Ez az effekt pedig megtetszett eléggé és rá voltam kicsit kattanva, de így, hogy demo cucc már nem is érdekel. Soldierl + Inq-re vagyok rágerjedve. Elementalos Cadence-s proccolós crossbowosnak gondoltam, de lehet ilyen BWC commando stílusú "közelharcos tanky mágus" lesz a rúnákkal, még nem tudom pontosan. Elég jó pierce damázst is össze lehet hozni ahogy láttam. Szokásos witchblade mellett lehet ez is egy frankó tanky támadós kari lenne. Mindenesetre most leginkább a rúnákra vagyok kíváncis, hogy a passzívjukkal milyen aoe lesznek, mert hát magukban eléggé kiszámíthatatlanul sebeznek. Volt, hogy a jeges cucc 4 mobból 0-t talált el :D Remélem jók lesznek, mert akkor már csak single target kell, arra meg ott lesz az elemental Cadence. Ja meg az Aura of Censure is elég jónak tűnik, res csökkentés + sebzés a közelben lévőkre, nyami.

    A lángszórós spellje nagyon megtetszett papíron, de gyakorlatilag baromi kényelmetlen használni, pedig nagyon durva fire/burn purifier-t (demo+inq) lehetne csinálni. Mondjuk így is, csak meg kell szokni a spellt.

Új hozzászólás Aktív témák