Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #1005 üzenetére

    No de, ha változó az a stat ami fixen van rajta (tehát nem a kovács képessége dobja rá), akkor a wikin ez miért nincs jelezve?

    No meg az is érdekes, hogy a kérdéses cuccnál kerül rá +5 egy "random" skillhez is, ami karakter osztályonként változó. Namost ugye Infiltrator-t (Nightblade/Inquisitor) kezdtem Build alapján és a GT kari linken pont az a skill van rajta, ami a fő támadás, de wiki-n Nightblade mellé ezt a skillt nem is sorolja a Completion Bonus-nál. Szóval valami nem kerek a wiki-vel szerintem :F

    Na most rákerestem grimtools-on [link] ott a build oldalon látható értéket hozza 23% to All Damage és a 26% Elemental Resistance ami úgy néz ki, hogy FIX értékek, nem tól-ig és ott hozza a Rune of Hagarrad skillt is prefix és suffix oldalon is.

    Viszont Veteran-on több kovácsnál is a 23% és 26% helyett FIX-en 19% és 21%-ot hoz

    De, ha mégis random lenne ezek az értékek, akkor mi alapján random, mert FIX-en ezt mutatja több kovácsnál is ránézve. Próbálnám maxolni, ha lehet :B

    Szerk.
    Ja és Offens Ability is csak +3%. Karakter szintje befolyásolhatja az értékeket? ha megvan neked ez a recept és összetevők, akkor ránézhetnél 100-as karakterrel mit mutat nálad :R

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák