Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    addikt

    Én már a Covennél vagyok, lvl51, Hidden Path Sentinel letudva halál nélkül. Még a Steps of Torment-re vissza akarok menni, részben XP-ért, részben mert a roveres rephez jó lesz, akkor a Homestead és a Kymon frakció mellett meglesz az ő bónuszuk is.

    A Rovereknél mondjuk hülye voltam, egyszerűen nem vettem észre a bounty asztalukat, úgy be van dugva oldalra két NPC közé, különben már előrébb lennék velük is. A többieket majd eliten megpróbálom összeszedni, mert a Devil's Crossingos küldtések normálon olyan helyekre küldenek, amikhez már túl erős vagyok, a Black Legionhoz meg lusta vagyok. A build endgame cuccaihoz Coven-Homestead-Rover zöldek kellenek, a lilák meg blueprintből, szóval ők a legfontosabbak.

    Az első pár elite shrine megcsinálása jó ötlet, azokat majd felkeresem az AoM folytatása előtt. A resistek beállításánál viszont szívok. Tegnap legalább két órát vacakoltam a felgyűlt cuccok közti keresgéléssel, szortírozással, hogy legalább nagyjából be legyenek lőve. Az a kereső funkció irgalmatlanul hiányzik a játékból, főleg úgy, hogy a legendary szettek csak a legvégén elérhetők, addig valahogy a vegyesfelvágottból kell megoldani.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák