Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ripper17

    tag

    válasz Ano #3742 üzenetére

    Ugyanez a specifikáció, csak 128 GB-os kártya.
    Egy bizonyos használati idő után (főképp gyalogtúrákon készítek képeket, timewarpokat, a videórögzítés minimális) a kamera bekapcsolása után már nem tudja felolvasni a kártyát, de ez eddig általában megjavult egy újraindítás után.
    Most már teljesen elcrashelte a kártyát, olyan képeket se sikerült recovery-zni a Sandisk gyári alkalmazásával, amiket tudom hogy elkészítettem, ki lett írva a kártyára és vissza is néztem...

    Megpróbálom az általad írt programot, köszi, de őszintén szólva mindig miután az anyagot letöltöttem a GoPro kamera formattáló funkciójával törlöm az anyagokat, feltételezném hogy egy piacvezető eszközben ez megfelelő, kompatibilis kártyát "készít"...elég sok anyagot veszítettem már hogy a Sandisk kártyákat messze kerüljem. Megpróbálom garanciáztatni a bolttal ahol vettem, borzasztó gyenge ez a minőség így, én SD/microSD kártyánál sosem találkoztam még ilyennel. Azt gondolnád ennyi pénzért, a piacvezető, high-end termékeknél nem kell otthoni hakkolgatás meg try&fail, hanem plug n play működik.

    Ahogy olvasom redditen és gopro fórumon elég sokan szenvednek ezzel a jelenséggel Sandisk kártyákkal, hivatásos/félhivatásos felhasználók is....persze hivatalosan sehol sem reagálnak rá a gyártók. Sőt, papíron elvileg a Sandisk az ajánlott. A legtöbb fórumozó/reddites végül vesz egy Samsung kártyát amivel semmi gondja nincs - én is így tettem most. Megírom majd a tapasztalatokat.

Új hozzászólás Aktív témák