Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Mr Bond 007 #243 üzenetére

    "100x elmondták hogy hosszú távra terveznek, akárhogy is lesz. "
    Százszor? Akkor az komoly.
    Egyébként ritkán látni olyan induló szolgáltatást, ahol azzal igyekeznének előfizetőt szerezni, hogy azt mondanák, hogy hááát, invesztálj bele, aztán úgyis lelőjük gyorsan. Úgy gondolom, általában a platform örökkévalóságát és elsőségét szokás hirdetni ilyenkor, de nem zárom ki hogy van ellenpélda.

    "a Capcom 10 milliót kapott zsebbe"
    Hű, csak úgy zsebbe? Ez elég komolyan hangzik. Nem semmi, hogy mik vannak.

    "Te komolyan azt képzeled majd itt elkövetik azt amit előtte soha"
    Elég sok google szolgáltatás leállításra került már, ez sem fog örökké menni valószínűleg. Sőt mint írtam, regionális elérhetőség is lehet későbbiekben változó. Nem azt írtam, hogy holnap leáll, de amiről beszélek, az egy érthető dilemma.

    "Te meg jössz és elereszted hogy máshol olcsóbb giga akcióban... Aki nem az igazat mondja az hazudik nem?"
    Vagy téved. Mint például te éppen most. Ugyanis ha visszaolvasol, én ilyet nem mondtam, összetévesztesz mással. De tévedés persze előfordul, éppen ezért nem jó, ha az ember elragadtatja magát.

    "Nem mondtam hogy ez az ultimate solution. Van előnye meg hátránya. Mindenki eldönti neki mi éri meg."
    Igen így, ebben teljesen egyetértek veled.

  • lappa86

    tag

    válasz Mr Bond 007 #243 üzenetére

    Te ezért amúgy pénzt kapsz?
    Vagy teljesen ingyen oltasz le mindenki ezzel a faszkodós stílussal, aki bármilyen minimális kritikát/kérdést/észrevételt fogalmaz meg a Stadiával kapcsolatban?

    Always with the negative waves.

Új hozzászólás Aktív témák