Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee007007

    őstag

    válasz Suineg #49 üzenetére

    Igen, gond nélkül lejátsza a YT videókat, van neki egy leegyszerűsített felülete is, ami azért messze van a teljes körű kezeléstől, de az utolsó kereséseid és az aktuálsian lejátszott videóhoz hasonló tartalmakat felejánl, ezek között tudsz scrollozni, egyébként meg hangutasítás alapján keres.
    Ha jól emlékszem óra megjelenítés 3-4 téma van, mindegyiknak viágos és fekete variációja, szóval összesen 6-8. Hogy NAS-ről le tud-e játszani, nem tudom, de a csatolt Google fiókok Google Fotókban (felhő) elérhető képeket biztosan le tudja játszani, ezt a részt nagyon nem próbálgattam. Mindennél csak egy felső sávot használ szövegmegjelenítésre.

    MaCS_70: arra, hogy beszéljenek, szerintem jó, meg nyilván hallás utáni szövegértésre, kiejtés gyakorlására, de arra nem fogja megtanítani a gyerekekt, hogy helyes nyelvtant használnak- e egy parancsánál, nem javítja ki őket. Viszont ebben az esetben mindenképp a HUB-ot ajánlom, mivel az egy hosszabb szöveget meg is jelenít, így könnyebb ellenőrizni a szövegértést.

Új hozzászólás Aktív témák