Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8

    senior tag

    válasz 8 #473 üzenetére

    Közben rájöttem a dolog működésére, nem volt egyszerű.

    Tehát a google payments oldalon alapból nem látsz semmit, ahhoz, hogy lásd a beállításokat, először hozzá kell adnod egy fizetési módot (nálam csak bankkártyát ajánlotta fel). Ezután már látod a beállításokat és létrehozhatsz, módosíthatsz, törölhetsz payment profile-okat.
    Az első lépésben hozzáadott bankkártyát (illetve ezzel automatikusan létrehozott payment profile-t) akár rögtön törölheted is.
    Minden payment profile-hoz, amit létrehozol tartozik egy ország - annak az országnak a bankkártyáját rendelheted hozzá, illetve abban az országban kibocsájtott google play gift cardot. Vannak olyan országok (pl Németország) ahol paypalt is hozzáadhatsz.
    Több payment profile-od lehet több országból. Arra kell figyelni, hogy ha megrendelsz egy szolgáltatást, akkor az az adott payment profile-hoz kötődik - tehát ha törlöd a paymet profile-t, akkor a szolgáltatás is törlődik!

    Szóval vettem egy $20 USA gift cardot paypal-on magamnak, és előfizettem egy év 100GB Google One-ra $19.99-ért (5.600.-Ft). Kíváncsi leszek mit tudnak a google expertek, meg jár hozzá "Google Play credits, special hotel pricing, and more".

    A google play store országválasztás továbbra sem világos (azt írják évente csak egyszer lehet országot váltani). Bár nekem továbbra is mindegy ehhez az accounthoz, de majd megkérdezek egy expertet ;]

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Új hozzászólás Aktív témák