Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz csako #14468 üzenetére

    "Én arra gondolok, hogy egyre kevesebbszer kelljen a sima asztalra menned, azért jó."
    Még mindig nem értem. Ez miért jó? Mi a baj az asztalos felülettel?
    Azt meg egyáltalán nem értem, miért nagy szám, hogy oldalra dokkolhatod a másik ablakot, már a Windows 98-ban is lehetett oldalra pakolni átméretezve... :DDD
    Szóval továbbra is: hol jelentkezik BÁRMILYEN előnye ennek a Windows 8 módnak? Érdemi előnyt még egyet sem láttam.

    ===

    (#14469) colomb2 : jaja, én is ezen nevetek. :DDD De oldalra lehet nyomni az ablakot, FÚÚÚÚ, TEEEE!!! Azt a mindenit! Mindjárt magam alá rosálok, ez akkora újdonság. :D Meg abban a módban ELTŰNIK a tálcaaaa! Meg nincs nagy piros X, minimalizáló ikon, meg ablakkicsinyítő ikon, tök jó (qrvára)! (Utóbbi aztán különösen érthetetlen, miért is lenne jó.) Komolyan nem tudom eldönteni, ez most újabb marketing bullshit, amit az embereknek már megint sikerült mélytorkosan benyelniük, vagy mégis mi ez az egész, van-e ennek bármi értelme. Úgy látom, ketten is vagyunk vele, akiknek ez egyelőre homály. :D
    Senki nincs, aki Windows 8-felhasználó, és meg tudja védeni érdemben ezt a marhaságot? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák